Proč nadační fond?nfzz zdenka

Radost, zdraví, láska… tři slova, která symbolizují to, co si ve svém životě přejeme nejvíce.

Ne všichni jsme ale plni zdraví, síly a elánu.
Ne každý z nás má to štěstí a vyrůstá v harmonickém prostředí obklopen lidmi, které má rád a kteří ho mají rádi.
Teprve když je něco špatně, uvědomíme si, že nic není samozřejmostí.
Žijeme v dynamické době, úspěch je měřen penězi, popularitou.
Čas jsou peníze.
Zkusme se na chvíli zastavit a udělat něco pro ty druhé.
A tím vlastně i pro sebe – pro pocit, že nás tato „dynamická” doba ještě úplně nepohltila...
Proto tento nadační fond.

Když se dají Forresti dohromady, "namalují" nejen krásný web…

.

17.04.2009
…ale podpoří i výmalbu dětského oddělení náchodské nemocnice společně s Nadačním fondem Zdeňky Žádníkové.

Náchod - V pondělí 20. dubna ve 12:00 dojde, za účasti zástupců Nadačního fondu Zdeňky Žádníkové, firmy FG Forrest spolu s vedením Oblastní nemocnice Náchod a.s. a dětského oddělení, k slavnostnímu předání nástěnných a stropních maleb realizovaných malířem Liborem Škrlíkem v prostorách ambulantní i lůžkové části dětského oddělení.

Děti se proto již nemusí bát nemocniční ambulance. V přijímací místnosti na ně totiž čeká uvítací výbor složený z rozverných zvířátek hrajících si na zdech místnosti. Veselí kamarádi pomohou zahnat slzičky a zpříjemnit pobyt tam, kde se stýská a něco bolí.
Nápad pomoci přímo v okolí přišel od zaměstnanců internetové agentury FG Forrest (www.fg.cz), kteří jednotlivě přispívali na charitativní účely a jednoho dne zjistili, že mají společný cíl i v mimopracovních aktivitách. Rozhodli se tedy spojit své síly, vybrat jeden z mnoha charitativních projektů a každý měsíc mu přispívat ze svého platu. Snahu Forrestů následně podpořilo vedení FG Forrest, které se rozhodlo k nastřádané částce přidat ještě jednu stejně velkou, čímž se úspory zdvojnásobily.
Nejdůležitější otázkou však nebylo kolik, ale komu. Forresti chtěli mít jistotu, že vybrané peníze skončí na správném místě. K výběru Nadačního fondu Zdeňky Žádníkové se rozhodli mimo jiné proto, že chtěli na vlastní oči vidět, jak jejich příspěvky pomáhají na konkrétním projektu v místě pobočky společnosti. A protože je většina Forrestů ve věku, kdy zakládají rodinu, přispívání na tento projekt pro ně dostalo ještě osobnější ráz. „Po zhlédnutí hotových maleb jsme spokojeni s výběrem Nadačního fondu Zdeňky Žádníkové. Nádherná malba, živé barvy a veselé postavičky určitě pomohou dětem, alespoň tímto způsobem, zpříjemnit stresující pobyt v nemocnici,“ říkají Forresti.
„Firma FG Forrest mne velmi mile překvapila, když představila své záměry, které jsou unikátní a následováníhodné. Jsem vděčný všem zaměstnancům této firmy, že nezůstalo pouze u záměru, jak to často bývá, ale podařilo se zrealizovat akci, která velkou měrou pomůže nemocnici při zkvalitňování péče o malé pacienty. Takovéhoto spojení komerčního světa a světa pomáhajících profesí si velice vážím a těším se na další spolupráci,“ vyjadřuje vděčnost ředitel nemocnice Miroslav Švábl.
Fotogalerie zde.
United Kingdom best betting sites with gbetting.co.uk