Proč nadační fond?nfzz zdenka

Radost, zdraví, láska… tři slova, která symbolizují to, co si ve svém životě přejeme nejvíce.

Ne všichni jsme ale plni zdraví, síly a elánu.
Ne každý z nás má to štěstí a vyrůstá v harmonickém prostředí obklopen lidmi, které má rád a kteří ho mají rádi.
Teprve když je něco špatně, uvědomíme si, že nic není samozřejmostí.
Žijeme v dynamické době, úspěch je měřen penězi, popularitou.
Čas jsou peníze.
Zkusme se na chvíli zastavit a udělat něco pro ty druhé.
A tím vlastně i pro sebe – pro pocit, že nás tato „dynamická” doba ještě úplně nepohltila...
Proto tento nadační fond.

Další nové obrázky na zdech náchodské nemocnice

.

Praha, 4. ledna 2010

Spolupráce internetové agentury FG Forrest a Nadačního fondu Zdeňky Žádníkové přináší také letos výsledky v podobě nových obrázků na zdech dětského oddělení náchodské nemocnice.

V dubnu 2009 byla malým pacientům předána přijímací ambulance a pokoj JIP, které svými veselými kresbami pomaloval malíř Libor Škrlík. Ještě v prosinci stejného roku spatřil světlo světa další obraz a spolupráce tak úspěšně pokračuje další etapou, na jejímž konci bude vyzdobena pohotovost a čekárny ambulance. Zvýší se tak počet prostor na oddělení, kde veselá zvířátka a další obrázky pomohou zmírnit strach a trápení, se kterým děti do nemocnice přicházejí. Dílo by mělo být dokončeno v prvním pololetí letošního roku.

Jednotliví Forresti ze svých platů pravidelně přispívají do Nadačního fondu. Ke konci roku se nastřádaná suma sečte a společnost FG Forrest, a.s., přidá k tomu všemu další částku, a to minimálně ve výši, jakou její zaměstnanci za rok naspořili. Pak už nic nestojí v cestě tomu, aby vzal malíř barvy a štětce a pustil se do díla.

A co na to ti, kterých se celý projekt týká nejvíce? „Naši pacienti jsou okouzleni. Po příchodu do vymalovaných místností je obrázky stihnou natolik zaujmout, že si často ani nestačí všimnout těch nezbytných „nepříjemností“ v ordinaci. Myšlenka pěkného prostředí, které dětem zpříjemní pobyt v nemocnici, má svůj smysl a jak se ukazuje, funguje to“, komentuje situaci vrchní sestra Dana Matoušová.

 

Forresti plánují v započaté činnosti pokračovat i nadále. Za cíl si dali dětský úsměv. Potvrdili si skutečnost, že i malá částka může pomoci, když se spojí více lidí dohromady.

FG Forrest, a.s., je internetovou agenturou založenou v roce 1996. Poskytuje kompletní internetová a intranetová řešení od analýzy, návrhu designu až po produkci a servis svěřených projektů v kombinaci s efektivním online marketingem a kreativním přístupem. Souběžně vyvíjí vlastní systém pro správu obsahu webů Edee CMS. Podpis FG Forrest lze nalézt například na projektech pro Skupinu ČEZ, Kancelář prezidenta republiky, Komerční banku, Lagardère Active ČR, McDonald´s nebo PPF.

Nadační fond Zdeňky Žádníkové byl založen v květnu roku 2007. Jeho účelem je hmotná i nehmotná podpora iniciativ a aktivit přispívajících k vytváření kulturních, humanitárních a duchovních hodnot, zejména podpora projektů a aktivit sociálně zdravotního charakteru. S FG Forrest spolupracuje od roku 2008.

United Kingdom best betting sites with gbetting.co.uk