Proč nadační fond?nfzz zdenka

Radost, zdraví, láska… tři slova, která symbolizují to, co si ve svém životě přejeme nejvíce.

Ne všichni jsme ale plni zdraví, síly a elánu.
Ne každý z nás má to štěstí a vyrůstá v harmonickém prostředí obklopen lidmi, které má rád a kteří ho mají rádi.
Teprve když je něco špatně, uvědomíme si, že nic není samozřejmostí.
Žijeme v dynamické době, úspěch je měřen penězi, popularitou.
Čas jsou peníze.
Zkusme se na chvíli zastavit a udělat něco pro ty druhé.
A tím vlastně i pro sebe – pro pocit, že nás tato „dynamická” doba ještě úplně nepohltila...
Proto tento nadační fond.

Nadační fond Zdeňky Žádníkové pro děti zútulnil FN Motol

.

22. 11. 2013

O to, aby se děti v nemocnici tolik nebály se snaží Nadační fond herečky Zdeňky Žádníkové. Přispěl k tomu, že je dětská kartotéka ve FN Motol vymalovaná do posledního centimetru, přičemž námětem se stal vesmír a zábavné pojetí kartotéky jako takové. Výtvarník Libor Škrlík vytvořil také orientační systém podlahových šipek, např. na rentgen dovede děti rozsvícená lampička, lůžkovou část má na starost slon v postýlce apod.

Veselá výzdoba

Čekárny dětské pohotovosti jsou pojaty v duchu motolské kavárničky a odborným zaměřením jednotlivých ordinací. Čas odměřují originální velkoformátové hodiny. Novorozenecká JIRP je ve znamení úplně nového výtvarného pojetí detailů obličejů maminek s dětmi. Veškeré malby jsou omyvatelné dezinfekčními roztoky a navíc i přenosné pro případ stěhování oddělení.

  • Nadačnímu fondu Zdeňky Žádníkové v realizaci několika projektů zaměřených na zpříjemnění prostředí nemocnic pomohla letos Společnost AQUEL Bohemia s.r.o.

„Jsem ráda, že snaha nadačního fondu měnit svět k lepšímu se setkává s důvěrou společnosti AQUEL. Výčet našich aktivit myslím dokazuje, že cesta, na kterou jsme se společně vydali je smysluplná. A já za tu společnou pouť děkuji,“ uvedla herečka a zakladatelka nadačního fondu, Zdeňka Žádníková Volencová.

Originál článku

http://trendyzdravi.cz/medicina/nadacni-fond-zdenky-zadnikove-pro-deti-zutulnil-fn-motol.html?showmenonactive=1g5fhtt4z7t64

United Kingdom best betting sites with gbetting.co.uk