Proč nadační fond?nfzz zdenka

Radost, zdraví, láska… tři slova, která symbolizují to, co si ve svém životě přejeme nejvíce.

Ne všichni jsme ale plni zdraví, síly a elánu.
Ne každý z nás má to štěstí a vyrůstá v harmonickém prostředí obklopen lidmi, které má rád a kteří ho mají rádi.
Teprve když je něco špatně, uvědomíme si, že nic není samozřejmostí.
Žijeme v dynamické době, úspěch je měřen penězi, popularitou.
Čas jsou peníze.
Zkusme se na chvíli zastavit a udělat něco pro ty druhé.
A tím vlastně i pro sebe – pro pocit, že nás tato „dynamická” doba ještě úplně nepohltila...
Proto tento nadační fond.

Benefiční večer pro dětské oddělení Nemocnice Prostějov

.

 

Benefiční večer pro dětské oddělení Nemocnice Prostějov byl úspěšný –vybralo se 115 tisíc korun

Celkem 115 tisíc korun se podařilo vybrat na benefičním koncertě, který v sobotu 31. března 2012 uspořádal na podporu dětského oddělení Nemocnice Prostějov Nadační fond Zdeňky Žádníkové. Výtěžek je určen na rekonstrukci čekárny ambulantního prostoru dětského oddělení. Příjemným zakončením této dobročinné akce bylo včerejší vystoupení semifinalisty české Superstar Tomáš Jurenky přímo na dětském oddělení.

 

 

Výtěžek se organizátorům podařilo vybrat na dobrovolném vstupném a aukcí uměleckých předmětů. „Spolupráce s Nadací Zdeňky Žádníkové si velmi vážíme, vybrané peníze použijeme na zpříjemnění prostředí v čekárně ambulantního prostoru dětského oddělení,“ sdělila MUDr. Hana Řehulková, zástupce primáře dětského oddělení.

Součástí benefičního večera, který moderovala sama herečka, zakladatelka a předsedkyně představenstva nadačního fondu Zdeňka Žádníková, byl koncert, kde vystoupil například flétnový soubor Syrinx, dívčí vokální kvarteto Gapeels či semifinalista české Superstar Tomáš Jurenka, který svou přítomností a vystoupením potěšil nemocné děti přímo v prostějovské nemocnice také během včerejšího dne. „Za vším hledej ženu – tak zní jedno z přísloví, v případě nemocnice Prostějov to platí stoprocentně. Na začátku byl mail paní dr. Jany Hanákové a na konci bude ambulance změněná k nepoznání. Výtvarný styl našeho malíře Libora Škrlíka je nesmírně dynamický a v podstatě divadelní, děti, ale i dospělí jsou v námi proměněných prostorách „zabaveni“ na poměrně dlouhou dobu. Při vstupu do čekárny se všichni začnou usmívat, což je reakce, kterou běžně v nemocnici neočekáváte – a to je cíl a smysl našeho nadačního fondu,“ říká předsedkyně nadačního fondu Zdeňka Žádníková.

Na programu sobotního benefičního večera byla také dražba tenisových raket s podpisem tenistky Petry Kvitové a Tomáše Berdycha a uměleckých děl známých autorů – barevné litografie malíře Tomáše Bíma a fotografie Prof. Jindřicha Štreita. Akci svou účastí podpořili také představitelé statutárního města Prostějov v čele s primátorem města Prostějov Miroslavem Pišťákem.

Chtěla bych velice poděkovat také všem sponzorům a partnerům, kteří nám s organizací akce pomohli, zejména pak řediteli TK Plus Ing. Černoškovi, který nám umožnil využít prostory restaurace a přispěl tenisovými raketami do dražby. Děkujeme také p. Bímovi a p. Štreitovi, že i oni svými díly přispěli dobré věci.“ doplnila MUDr. Řehulková.

S rekonstrukcí čekárny se v prostějovské nemocnici začne v červenci. Čekárna bude mimo jiné vybavena novým nábytkem a vyzdobena interaktivními nástěnnými malbami s herními prvky pro děti.

 

Ing. Hana Szotkowská, mluvčí holdingu AGEL, tel. 725 310 241, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

United Kingdom best betting sites with gbetting.co.uk