Proč nadační fond?

Radost, zdraví, láska… tři slova, která symbolizují to, co si ve svém životě přejeme nejvíce.
Ne všichni jsme ale plni zdraví, síly a elánu.
Ne každý z nás má to štěstí a vyrůstá v harmonickém prostředí obklopen lidmi, které má rád a kteří ho mají rádi.
Teprve když je něco špatně, uvědomíme si, že nic není samozřejmostí.
Žijeme v dynamické době, úspěch je měřen penězi, popularitou.
Čas jsou peníze.
Zkusme se na chvíli zastavit a udělat něco pro ty druhé.
A tím vlastně i pro sebe – pro pocit, že nás tato „dynamická” doba ještě úplně nepohltila...
Proto tento nadační fond.

Zdeňka Žádníková Volencová

Dětské oddělení má díky sponzorskému daru novou výzdobu

Jičín, 8. 4. 2016

Děti, které se léčí na dětském oddělení Oblastní nemocnice Jičín a.s., se budou díky nové výzdobě cítit v nemocničním prostředí lépe. Díky Nadačnímu fondu Zdeňky Žádníkové a sponzorskému daru místní firmy MICRORISC s.r.o. byly místnosti vyšetřovny a jednoho pokoje a všechny dveře oddělení vyzdobeny pohádkovými kreslenými postavičkami.

1m

Vedení Oblastní nemocnice Jičín a.s. přijalo z rukou zakladatelkynadačního fondu, herečky Zdeňky Žádníkové a majitele firmy MICRORISC s.r.o. Ing. Vladimíra Šulce Ph.D. dar pro malé pacienty – nově vymalovaný pokoj a vyšetřovnu. Zkrášleny byly také všechny dveře na oddělení, a to speciálním označením - obrázky, které napovídají, co se za dveřmi skrývá. Pohádkové postavičky pochází z pera výtvarníka a grafika Libora Škrlíka. „Jde o nástěnné malby s veselými obrázky ze světa zvířátek, která se představují v nejrůznějších rolích a ztvárňují rozličné příběhy. Najdeme zde i tématiku Jičína. Pro naše malé pacienty obrázky zpříjemňují prostředí, které pro ně bývá mnohdy stresující. Jsme rádi, že jsme mohli tento dar přijmout. Snažíme se, aby se u nás cítily jako doma,“ říká primářka dětského oddělení MUDr. Ivana Jeřábková.

Sponzorem, který výmalbu v Jičíně zafinancoval, je majitel místní firmy MICRORISC s.r.o. „Věřím, že veselé pohádkové prostředí přinese malým pacientům radost a štěstí. Snad jejich úsměv pomůže i jejich úspěšné léčbě,“ říká Ing. Vladimír Šulc Ph.D. Nadační fond Zdeňky Žádníkové zajišťuje za přispění sponzorů kromě jiného realizaci nástěnných maleb v zařízeních, jako jsou nemocnice, dětské domovy, domovy pro seniory, léčebny a další, a to s cílem zpříjemnit prostředí pro pacienty nebo klienty.

dvere m vys m

United Kingdom best betting sites with gbetting.co.uk